- Hoşgeldiniz

Sitemizde Toplam 295,401 Firma, 1 Haber, 1 Ürün ve 1 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Reklam

İade Şartları

Ana Sayfa » İade Şartları

webreklamcim.com internet sitemizde vereceğiniz siparişlerde 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun yükümlülükleri geçerlidir. Almış olduğunuz ürünlerde bir hoşnutsuzluk yaşamanız durumunda ne şekilde iade/değişim yapabileceğiniz aşağıda belirtilmiştir.

İadeleriniz “Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde bulunan MADDE11 – CAYMA HAKKI ve MADDE 12 – CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER şartlarına uygun olmalıdır.Webreklamcim.com ürünleri Dijital Ürünler olduğu için aynı gün içerisinde iptal/iade taleplerinizi bildirmeniz gerekmektedir.Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise aynı gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır.
Aynı gün içerisinde bildirilmeyen taleplerinizde iptal/iade hakkınız bulunmamaktadır.
Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. Ürün iade talepleriniz için kurumsal üyelerin iade faturası kesmesi gerekmektedir.Gerçek şahısların ise kesilen faturayı iptal edilebilmesi için tarafımıza ulaştırması gerekmektedir. webreklamcim.com ürünleri dijital ürünler olduğu için iade talebi sonrasında satın alınan ürün iptal edilecektir. İade onaylandığında ürün ücreti yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ödemeyi yaptığınız ödeme kanalı ile tarafınıza yapılır. Bu süre, iade ettiğiniz ürünün faturasının webreklamcim.com tarafından teslim alınması ile başlar.
Ürün iade taleplerinizi yazılı olarak aşağıdaki adrese iletebilirsiniz.
Güvenevler Mah. Ziyapaşa Cad. No:14/A Afyonkarahisar/Merkez
İade ile ilgili sorularınız için bizimle 0544 311 03 03 nolu telefondan ve info@webreklamcim.com dan irtibata geçebilirsiniz.

webreklamcim